Technovation Challenge Ukraine

Проект «Technovation Challenge Ukraine» організований за підтримки Western NIS Enterprise Fund та ГС "Фонд підтримки реформ в Україні" у 2017 році з метою залучення дівчат України до міжнародного ІТ конкурсу.

Мета проекту –  сприяння участі дівчат з України віком 10-18 років у найбільшому у світі конкурсі з ІТ-підприємництва - “Technovation”. Проект також націлений на інформування та популяризацію залучення дівчат у ІТ галузь. 

В рамках проекту дівчата позмагалися у Першому регіональному презентаційному заході в Києві, де вони представили свої мобільні додатки. Переможці конкурсу були запрошені на Всесвітню зустріч на вищому рівні Global Pitch Event в Сан-Франциско.

Всесвітня зустріч на вищому рівні Global Pitch Event – це фінальний святковий захід, який збирає учасників, викладачів, менторів разом, щоб відзначити досягнення дівчат в технології і підприємництві. Global Pitch Event надає можливість для візит-команд почути презентації глобальних фіналістів, комунікувати зі своїми однолітками з різних країн світу, а також освоїти нові навички технології, бізнесу та лідерства. Студенти будуть брати участь в навчальних семінарах в рамках Global Pitch Event, відвідати провідні технологічні компанії в Силіконовій долині і розвивати спільну мережу з однодумцями молодих жінок.

Technovation Challenge Ukraine допоміг дівчатам отримати навики з ІТ-підприємництва і ефективних комунікацій, розвинути презентаційні й лідерські навички та критичне мислення. 

Хоча Україна долучилася до програми лише у 2017 році, вже 15 команд мали змогу представити мобільні додатки для вирішення проблем у своїх містах на регіональному заході в Києві, 5 команд працювали над розробкою додатків під час літнього табору у Львові, а переможці з Запоріжжя відвідали Сан-Франциско для участі у церемонії нагородження переможців «Technovation Awards Ceremony».

Детальніше про Technovation Ukraine можна дізнатися тут.