Technovation Challenge Ukraine

Проєкт Technovation Challenge Ukraine був організований у 2017 році за підтримки Western NIS Enterprise Fund та ГС «Фонд підтримки реформ в Україні» з метою залучення українських дівчат до міжнародного ІТ-конкурсу.

Мета проєкту –  сприяти участі українських дівчат 10-18 років у найбільшому світовому конкурсі з ІТ-підприємництва – Technovation. Також проєкт спрямований на інформування та популяризацію залучення дівчат в ІТ-індустрію. 

Technovation Challenge Ukraine допоміг дівчатам набути навичок ІТ-підприємництва та ефективної комунікації, розвинути презентаційні та лідерські навички, критичне мислення. 

Хоча Україна приєдналась до програми лише у 2017 році, 15 команд вже мали можливість продемонструвати мобільні застосунки для розв’язання проблем у своїх містах на регіональному заході в Києві, 5 команд працювали над розробкою застосунків у літньому таборі у Львові, а переможці з Запоріжжя взяли участь у Global Pitch Event та відвідали церемонію нагородження переможців Technovation Awards Ceremony у Сан-Франциско.

Всесвітня зустріч найвищого рівня Global Pitch Event – завершальний святковий захід, який зібрав учасників, викладачів, менторів, щоб відзначити досягнення дівчат у сфері технологій та підприємництва. Global Pitch Event надав візит-командам можливість почути презентації глобальних фіналістів, поспілкуватись із однолітками з усього світу та навчатися новим навичкам у сфері технології, бізнесу та лідерства. Студенти взяли участь у навчальних семінарах, відвідали провідні технологічні компанії Кремнієвої долини та поспілкувались з молодими жінками-однодумцями. 

Детальніше про Technovation Ukraine можна дізнатися тут.