Набір в Команду підтримки реформ при Мінекономрозвитку

Команда підтримки реформ Мінекономрозвитку продовжує набір талановитих фахівців для роботи над реформами у сферах Корпоративного управління, Публічних закупівель, Інновацій та Ефективного регулювання!

Мінекономрозвитку запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад:

- Молодшого експерта, реформа Корпоративного управління/публічних закупівель (юрист) (https://bit.ly/2FCyuGP),

- Старшого експерта, Інновації (https://bit.ly/2R56s8p),

- Проектного менеджера, Ефективне регулювання. (https://bit.ly/2R1kmZ3).

Зацікавлені професіонали зі сфер діяльності, які задовольняють зазначеним в оголошенні вимогам (будь ласка, зверніться до опису вимог до вакансій за посиланнями), запрошуються до подання заявок.

Кандидати повинні надіслати всі необхідні документи англійською мовою на електронну пошту: rstrecruiting2017@gmail.com не пізніше 18 грудня 2018 року.

Пакет необхідних документів має містити:

- заповнену аплікаційну форму (завантажити можна тут: http://bit.ly/2j1CS77);

- щонайменше одну професійну рекомендацію (від керівника/менеджера). Допускаються рекомендації іншими мовами. В такому разі до документа має

  долучатись переклад англійською;

- резюме апліканта.

До розгляду будуть прийматись лише заявки, що містять повний перелік вказаних документів.

Відібрані кандидати будуть запрошені пройти тестування, що проходитиме у м. Київ за адресою вулиця Грушевського 12/2. Особиста присутність для участі в тестуванні обов’язкова.

Після успішного проходження тестування відібраних кандидатів буде запрошено на інтерв’ю.

У випадку виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь на rstrecruiting2017@gmail.com.

*Команда з підтримки реформ - це команда українських професіоналів (не державних службовців), яка надає цільову технічну підтримку Міністерству в розробці та імплементації пріоритетних реформ. Консультанти Команди з підтримки реформ надають допомогу з розробки та реалізації пріоритетних стратегій та програм реформ, одночасно зміцнюючи зв'язки та партнерські стосунки між пріоритетними напрямами роботи Міністерства та відповідними програмами з донорської підтримки.

Джерелом фінансування проекту є Мультидонорський рахунок для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та США. Будь ласка, зверніть увагу на те, що відбір кандидатів і підписання контрактів буде здійснюватись відповідно до процедур MDA та наявності фінансування.

Активно до: 
18.12.2018