Партнери Фонду

Ключові партнери

 

Європейський банк реконструкції та розвитку (Євробанк, ЄБРР) — міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв'язки. 

ЄБРР в Україні

 

ОБСЄ є найбільшою регіональною організацією, яка об'єднує 57 держав Європи, Центральної Азії і Північної Америки з метою розвитку політичного діалогу і співпраці у сфері безпеки в усіх її вимірах - військово-політичному, економіко-природоохоронному і гуманітарному. 

Офіційний сайт організації

 

Міжнародний фонд "Відродження" є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.

Місія Фонду — розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

Офіційний сайт Фонду

             

 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні розпочало свою діяльність 22 січня 1992 року, і зараз у ньому працює приблизно 175 американців і понад 350 українців, представлено понад десяток американських урядових міністерств і відомств.

Наразі Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні співпрацює з громадською спілкою «Фонд підтримки реформ в Україні» щодо сприяння розвитку національних програм і проектів. Докладніше...

Офіційний сайт Посольства

 

За дорученням Федерального Уряду Німеччини GIZ підтримує процес перетворень в Україні з 1993 року. Наразі GIZ працює приблизно у 20 населених пунктах України за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС) та Британського департаменту міжнародного розвитку (DFID). В Україні GIZ налічує близько 90 місцевих та міжнародних фахівців. Близько 30 інтегрованих та реінтегрованих тимчасових фахівців надають підтримку органам державного управління, торговим палатам та середнім підприємствам. З 2009 року GIZ має постійне бюро в Україні.

Громадська спілка «Фонд підтримки реформ в Україні» підписала угоду про партнерство з GIZ. Докладніше...

Офіційний сайт організації

 

Посольство Канади в Україні

Між Канадою та Україною існують тісні стосунки. Історичні взаємини дружби між нашими двома країнами склалися завдяки поколінням українських іммігрантів до Канади.

Офіційний сайт Посольства

 

 

 

Agriteam Canada Consulting Ltd. (Канада) є приватною консалтинговою компанією, яка спеціалізується в підборі провідних канадських і міжнародних фахівців, щоб вирішити деякі з найбільш нагальних економічних проблем і проблем соціального розвитку, з якими сьогодні стикається весь світ. Компанія працює в різних економіках по всьому світу з метою створення більшої справедливості і процвітання, використовуючи методи, які сприяють розширенню прав і можливостей, самовизначення і стійкості.

Відповідно до угоди між Міністерством закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади та Агрітім Канада, компанія Agriteam Canada Consulting Ltd. відповідальна за реалізацію проекту EDGE «Проекту експертної підтримки врядування та економічного розвитку» – спільного українсько-канадського проекту технічної допомоги, що сприяє реалізації зобов’язань Уряду України щодо запровадження комплексних реформ у країні відповідно до державних програм, національних та міжнародних угод.

Сторінка Agriteam Canada Consulting Ltd. в LinkedIn

Офіційний сайт Agriteam Canada

 

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Він має понад 20 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. Загалом, фонд проінвестував 168 млн. доларів США у 118 компаній із приблизно 25 000 працівників та зробив можливим залучення 1,4 млрд доларів в компанії України та Молдови.

З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Офіційний сайт Фонду

               

 

Посольство Великої Британії в Україні тісно співпрацює з українською владою задля підтримки інтеграції України з ЄС, розвитку демократії, зміцнення захисту прав людини та реалізації громадських свобод.

Офіційно дипломатичні стосунки були встановлені 10 січня 1992 року.

Посольство сприяє зміцненню британсько-українських торгівельних зв’язків, надає консульські послуги громадянам Великої Британії в Україні та реалізує широку двосторонню програму співпраці в сфері безпеки.

Офіційний сайт Посольства

 

Міністерство зовнішніх справ Норвегії

Протягом липня-грудня 2016 року Фонд підтримки реформ в Україні виконує проект "Кадрова підтримка реформ в Україні" за підтримки Міністерства зовнішніх справ Норвегії. Метою проекту є підтримка Уряду України у здійсненні реформ шляхом підтримки ініціатив, які тісно пов‘язані з впровадженням ключових реформ. Такі ініціативи пропонують зміни, які можна чітко окреслити та виміряти. Проект не фінансує щоденну роботу Уряду України, яку здійснюють державні службовці.

Офіційний сайт в Україні