Reform Support Team (RST) at the Ministry of regional development, construction, housing and communal services of Ukraine

Мінрегіон продовжує конкурс на посади Офісу підтримки та впровадження реформ​

Запрошуємо людей, що хочуть стати частиною змін, прийняти участь у конкурсі на посади Офісу підтримки та впровадження реформ.

Офіс реформ є постійно діючим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, що утворюється з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, зокрема щодо планування відповідних заходів, проведення моніторингу та аналізу стану їх виконання.

Офіс Реформ є групою експертів, підпорядкованих Прем’єр-Міністру України для координації роботи всіх зацікавлених сторін в процесі впровадження реформ. Вони надають організаційну та технічну підтримку, підтримку процесів структуризації та систематизації даних для осіб, відповідальних за реалізацію реформ. Офіс Реформ сприяє ефективному інформуванню суспільства про хід реформ.

Прийом документів до 22 лютого 2018 року за наступними вакансіями:

Director (Category 1 — Admin) — виконавчий директор офісу підтримки реформ

Senior Expert (Category 2, Housing & EE residential buildings) — старший експерт  (реформа управління житловим сектором та енергоефективність  житлових будівель)

Senior Expert (Category 2, PAR) – старший експерт (реформа апарату Міністерства)

Expert (Category 3, PAR) – експерт (реформа апарату Міністерства)

Legal Expert (Category 3, Housing Management) – юрист (реформа управління житловим сектором)

Надсилайте на адресу RST@minregion.gov.ua наступні документи (в темі листа вказувати назву посади) англійською мовою: заповнену аплікаційну форму, щонайменше одну професійну рекомендацію, резюме та  очікуваний розмір заробітної плати.

Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендація), не будуть розглядатися у конкурсному відборі. Відібраних аплікантів буде запрошено на інтерв’ю.

Active before: 
2018-02-22