Офіс реформ Кабінету Міністрів України продовжує конкурсний відбір

Продовжується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України, створеного з метою забезпечення на належному рівні організації та координації впровадження реформ, підготовки пропозицій щодо плану заходів із впровадження реформ та проведення моніторингу стану виконання міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади завдань, передбачених планами впровадження реформ.

Ми шукаємо висококваліфікованого фахівця:

Менеджера з комунікацій (Приватизація та реформа держпідприємств)

Очікується, що цей фахівець забезпечуватиме надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та міністерствам у розробці і реалізації галузевих стратегій та пріоритетних реформ.

Співробітник Офісу реформ працюватиме за консультаційним контрактом (не державна служба) з конкурентним рівнем оплати праці. Заробітна плата визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата.

Приєднуйтесь до команди професіоналів!

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію і резюме на адресу rdo@reforms.in.ua до 23:59 (GMT+3) 17 червня 2018 р.

Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте файл з детальним описом посад та аплікаційну форму.

Активно до: 
17.06.2018