Шукаємо аналітика з розвитку торгівлі та експорту

Фонд підтримки реформ в Україні відкриває конкурс на вакансію АНАЛІТИКА з розвитку торгівлі та експорту для програми «TIPSTER: торгівля, підтримка інтелектуальної власності та технічне регулювання».

Проєкт TIPSTER реалізується ГС «Фонд підтримки реформ в Україні» за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), виконавцем якого є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Проєкт спрямований на підвищення конкурентоспроможності та стійкості українських малих і середніх підприємств, особливо з огляду на вступ до ЄС.

Основні завдання Аналітика з розвитку торгівлі та експорту:

1. Надання аналітичної підтримки щодо чинних торгових угод, розвитку експорту та економічного партнерства з ЄС, в т.ч.:

  • аналіз динаміки українського експорту у 2020–2022 роках, зокрема щодо визначення втрачених експортних позицій та найбільш постраждалих секторів;

  • участь у проведенні комплексного опитування експортерів для виявлення найбільш критичних проблем і викликів; перевірка гіпотез, зроблених на основі попереднього аналізу;оцінка ефективності існуючих інструментів підтримки експорту;

  • комплексний аналіз проблем і викликів для українських товаровиробників і постачальників послуг у 2022 році на основі даних, зібраних під час опитування, та пошук стратегічних рішень і механізмів підтримки українських експортерів у критичні 2023–2025 роки. 

2. Аналітична та організаційна підтримка в рамках підготовки та проведення Ради з міжнародної торгівлі та робочих груп, включаючи, але не обмежуючись:

  • розробкою аналітичних та інформаційних матеріалів; 

  • допомогою у виконанні завдань за результатами зустрічей Ради з міжнародної торгівлі;  

  • виробленням пропозицій щодо оновлення регламенту Ради з міжнародної торгівлі.

3. Надавати інші послуги, які прямо не визначені в цьому Технічному завданні, але можуть бути необхідними для успішної реалізації проекту.

Кваліфікаційні вимоги:

  • документально підтверджені навички та вміння, а також професійний досвід у відповідній сфері від 5 років;

  • високий рівень аналітичних та комунікаційних навичок;

  • досвід роботи в проєктах, фінансованих ЄС, або подібних проєктах, буде перевагою.

Резюме та супровідний лист зі вказаним досвідом роботи надсилайте на електронну адресу: office@fsr.org.ua 

Дедлайн: 10 серпня 2023 року.