КОНКУРС НА ВІДБІР ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ ІЗ РОЗРОБКИ ОНЛАЙН-КУРСУ У РАМКАХ ПРОЄКТУ ESTіMoD

Громадська Спілка "Фонд підтримки реформ в Україні" оголошує конкурс на відбір постачальника послуг із розробки онлайн-курсу на тему «Оборонні закупівлі за децентралізованими розрахунками товарів, робіт та послуг в умовах воєнного стану» у рамках Проєкту реформи оборонних закупівель (у рамках проєкту ESTіMoD — “Експертний супровід трансформації Міністерства оборони України, Збройних сил України та оборонного сектору України”).


У сучасному динамічному світі, що вимагає від фахівців постійного оновлення знань та навичок, швидка та ефективна професійна підготовка набуває вирішального значення. У цьому контексті онлайн-навчання виступає як один із найпотужніших інструментів.

Онлайн навчання – це сукупність технологій, що забезпечують доставку інформації за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій від тих, хто навчає, до тих, хто навчається. В умовах, коли необхідно забезпечити широке охоплення можливостями безперервного професійного розвитку військовослужбовців щодо оборонних закупівель із дотриманням високого експертного рівня навчальних матеріалів, онлайн-курси є одним із пріоритетів сучасної освіти.

Онлайн курс – це пакет матеріалів, розміщений на платформі дистанційного навчання Замовника (вказати електронну адресу).

Онлайн-курс містить освітні матеріали різного формату (відео-, аудіо-, текст, візуальні та інтерактивні матеріали), елементи дизайну навчального досвіду та контрольно-оцінювальні заходи.

Онлайн-курси дають можливість навчити велику кількість людей у короткі терміни, підтримуючи високу якість освітнього процесу. Вони забезпечують доступ до навчальних матеріалів у будь-який час і з будь-якого місця. Це критично важливо для фахівців з оборонних закупівель, які часто працюють в обмежених або ускладнених умовах. Онлайн-формат навчання забезпечує гнучкість та зручність, сприяє кращому засвоєнню матеріалу та ефективному застосуванню нових знань та навичок на практиці.

Онлайн-курси відзначаються високою інтерактивністю та залученістю слухачів завдяки використанню мультимедійних засобів. Це дозволяє не лише передавати знання, а й формувати практичні навички, необхідні для успішної професійної діяльності.

Створення і впровадження онлайн-курсів дає можливість оперативно реагувати на нові виклики та потреби часу, оновлюючи підходи та інструменти відповідно до останніх вимог та стандартів. Це забезпечує актуальність і сучасність навчання, роблячи його незамінним інструментом для безперервного професійного розвитку закупівельників сфери безпеки та оборони.


ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ


Форма подання пропозиції: 

Комерційна пропозиція повинна складатись із текстового файлу в форматі DOC або PDF, який містить деталі пропозиції з калькуляцією вартості послуг з підписом та/або печаткою постачальника послуг, скан-копії установчих документів (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця  та/або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).   

Просимо надсилати ваші пропозиції на адресу office@fsr.org.ua до 10 липня 2024 року включно, з позначкою до теми листа “Конкурс з розробки онлайн-курсу”.  

Фонд залишає за собою право завершити конкурс до настання кінцевої дати подачі пропозицій від підрядників у випадку отримання пропозиції, що відповідає всім необхідним вимогам. 

Чекаємо на ваші пропозиції та співпрацю!  

Онлайн-курс є одним із заходів у рамках Проєкту реформи оборонних закупівель, що є частиною проєкту ESTіMoD — "Експертний супровід трансформації Міністерства Оборони України, Збройних Сил України та оборонного сектору України", у рамках програми підтримки Спеціального радника з питань оборони, який фінансується урядом Великої Британії.