КОНКУРС НА ВІДБІР ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ “TECH UNITY: UK & UKRAINE”

Громадська спілка «Фонд підтримки реформ в Україні» в рамках проєкту Good Governance Fund «UA2017: Відродження бізнесу для сталого розвитку», який фінансується урядом Великої Британії, запрошує постачальників послуг взяти участь у конкурсі з організації та проведення конференції “Tech Unity: UK & Ukraine”.    

Кількість учасників: до 150 осіб 

Місце проведення: на обраній локації в м. Лондон (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) 

Термін проведення: 11 червня 2024 року 

Вимоги до учасників конкурсу: до участі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України; мають досвід у виконанні подібних завдань та відповідні КВЕД; мають можливість надати послуги у вказану дату проведення конференції “Tech Unity: UK & Ukraine” (11 червня 2024 року), та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір про надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт, тощо).   

Перевага у відборі надаватиметься постачальникам послуг, які зможуть:  

 • Розробити макет, роздрукувати та розмістити банер для фотозони Конференції;  

 • Розробити макети та друк роздаткових матеріалів (бейджи для спікерів та учасників);  

 • Розробити технічний план проведення Конференції; 

 • Надати послуги кейтерингу; 

 • Надати послуги з оренди приміщення для проведення Конференції; 

 • Надати необхідне облаштування для проведення Конференції (меблі, сцена тощо); 

 • Надати послуги хостесу для супроводу Конференції; 

 • Надати послуги фотографа для супроводу Конференції; 

 • Надати додаткове технічне обладнання за необхідності (радіо-мікрофони, системи звуку, ноутбук, та інше); 

 • Координувати проведення Конференції на місці (супровід реєстрації учасників, монтаж, перевірка та демонтаж обладнання, та інше.); 

 • Запропонувати найкраще співвідношення ціни та якості послуг, умов оплати; 

 • Мати можливість надати послуги бронювання трансферу та готелів для учасників (опційно). 

Форма подання пропозиції: 

Комерційна пропозиція повинна складатись із текстового файлу в форматі DOC або PDF, який містить деталі пропозиції з калькуляцією вартості послуг з підписом та/або печаткою постачальника послуг, скан-копії установчих документів (свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця  та/або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).   

Просимо надсилати ваші пропозиції на адресу mperederii@fsr.org.ua до 04 червня 2024 року включно, з позначкою до теми листа “Конкурс з організації та проведення конференції “Tech Unity: UK & Ukraine”.  

Фонд залишає за собою право завершити конкурс до настання кінцевої дати подачі пропозицій від підрядників у випадку отримання пропозиції, що відповідає всім необхідним вимогам. 

Чекаємо на ваші пропозиції та співпрацю!  

Tech Unity: UK & Ukraine є одним із заходів в рамках проєкту Good Governance Fund, який фінансується Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO) та впроваджується компанією Abt Britain Limited. ГС «Фонд підтримки реформ в Україні» є ключовим місцевим партнером, підтримку в реалізації проєкту надає IT Ukraine Association.