Все, що потрібно знати про українські реформи, у 5-хвилинному відео

Що не так з реформами в Україні?

Матеріал підготовлений більш ніж 40 аналітиками і, принаймні, 10 кандидатами наук. VoxUkraine прагне проводити неупереджений аналіз та огляд критичних реформ в Україні. Це дійсно важливе відео, яке показує важкий шлях України через невдалі реформи, невиконані обіцянки і низькі досягнення попередніх років у, сподіваємось, процвітаюче майбутнє.

Переглянути відео: https://www.youtube.com/watch?t=2&v=bA0vnOtRfi4 

Протягом багатьох років правляча еліта України обіцяла проводити критичні реформ. Але ці обіцянки залишаються невиконаними. З 1992 року економіка України ледве зрушила з місця, в той час як економіка Польщі процвітала. Проблеми країни стали джерелом прибутку для еліт. Україна вперто провалювала всі реформи. Вона займає 96 місце в рейтингу легкості ведення бізнесу, 142 —  у Індексі сприйняття корупції  і належить до топ-50 країн з найгіршим верховенством закону. На підставі Індексу Моніторингу Реформ (іМоРе) в цьому ролику показаний темп реформ, проведених новим урядом. В деяких напрямках реформи йдуть цілком успішно, а в інших — відстають.

У відео також представлені деякі ексклюзивні аналітичні дані, які не публікувался раніше. Воно показує, наскільки оновився склад Парламенту та Уряду і чи пішло це на користь державі.

"Врешті, ви, українці, опинитесь на шляху до майбутнього. …Це не цивілізаційна криза, це криза між реакцією, яка приречена на провал, та майбутнім, у якому буде прогрес", — Джон Гербст, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні (2003-2006 роки).

VoxUkraine надзвичайно вдячні спонсору, Dragon Capital, і всім, хто брав участь в розробці цього відео:

  • Сценарій: Олена Білан і Тимофій Милованов;
  • Ідеї: Олена Білан, Том Купе, Юрій Городниченко, Тимофій Милованов;
  • Аналітика: Олена Білан, Дмитро Остапчук, Тимофій Милованов, Наталя Шаповал, Ілона Сологуб, Олександр Жолудь;
  • Креатив/Виробництво:  TITANIUM Presentations, Люк Шеньє, Анна Попова, Ігор Грицик;
  • Особлива подяка: Роджер Майерсон, Джон Гербст, Брайан Боннер, Тарас Качка, Томаш Фіала, Віктор Мазярчук, Міша Оболонський, Гліб Вишлінський, Андрій Запечельнюк, автори VoxUkraine, GfK Ukraine

Джерело