Семінар Smart exports #1

Семінар Smart exports #1 в рамках проекту «Офіс з просування експорту».

Час: 13 квітня, 10.00-13.00

Місце: CUTIS (вул. Щекавицька 30/39, під’їзд 3, оф. 47)

Реєстрація на семінар завершена.
 

Сертифікація, заплутані правила походження, складна логістика, питання інтелектуальної власності та правильного юридичного супроводу – експорт в сучасному світі може здаватися складною задачею. Проте існують кращі практики, які можуть допомогти подолати експортні бар’єри з мінімальними втратами.

Щоб озброїти українських експортерів арсеналом передового досвіду для роботи на світових ринках Export Promotion Office/Офіс з Просування ЕкспортуCanada-Ukraine Chamber of CommerceУкраїнський центр сприяння інвестиціям та торгівлі - ITFC за сприяння Canada-Ukraine Trade and Investment Support project - CUTIS ініціюють серію інформаційних семінарів “Smart exports” з широкого кола питань міжнародної торгівлі.

13 квітня 2017 року запрошуємо вас на перший захід серії – семінар на тему «Зовнішньоекономічні договори, форми розрахунків та мінімізація ризиків», який відбудеться о 10:00 в офісі проекту CUTIS (вул. Щекавицька 30/39, під’їзд 3, оф. 47 – карта за посиланням http://bit.ly/2ocUuLG).

Реєстрація на семінар завершена.
Телефон для довідок: +38 (044) 277-23-95. Контактна особа: Наталі Павлюк. 

Спікери:
Анжела Махінова - провідний експерт з права міжнародної торгівлі Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі, переможець у категорії «Найкращий юрист у сфері міжнародної торгівлі в Україні» за версією Client Choice Awards 2017. Анжела надає консультації з усіх аспектів права міжнародної торгівлі, включаючи міжнародні трансакції і договори, фінансові аспекти торговельних операцій, агентські договори і дистрибуцію, франчайзинг, захист прав споживачів, а також з митних питань. 

Сергій Костогриз - начальник управління торгового фінансування департаменту обслуговування мультинаціональних компаній та торгового фінансування АТ «Райффайзен Банк Аваль», Голова комісії з питань банківської техніки та практики Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, зовнішній консультант ЄБРР за напрямком торгового фінансування. Сергій – сертифікований спеціаліст з питань міжнародної торгівлі, має практичний досвід з реалізації міжнародних торговельних проектів.

На найближчі місяці також заплановані навчальні сесії щодо захисту прав інтелектуальної власності, визначення правил походження товарів, логістики та сертифікації. Cлідкуйте за оновленнями.