Проектний менеджер-аналітик за напрямком Податкова реформа

Запрошуємо фахівців взяти участь у відборі на посади у Команді підтримки реформ при Міністерстві фінансів України.

Проектний офіс реформ допомагає Міністерству фінансів у здійсненні пріоритетних реформ. Офіс фінансується за рахунок Мультидонорського рахунку для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та США.

Наразі ми розширюємо нашу команду та шукаємо кваліфікованого фахівця на посаду Проектного менеджера/аналітика за напрямом Податкова реформа.

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму (з підписаною скан-копією останньої сторінки), резюме та професійну рекомендацію (рекомендаційний лист з підписом рекомендодавця) на адресу mof.rst@reforms.in.ua до 23:59 за Київським часом 7 травня 2019 р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте файли з детальним описом посади та аплікаційну форму:

Податкова реформа. Проектний менеджер-аналітик.docx

Аплікаційна форма_RST.docx

Активно до: 
07.05.2019