Набір експертів в Команду підтримки реформ Мінфіну

Запрошуємо фахівців взяти участь у конкурсному відборі на посади у Проектному офісі реформ при Міністерстві фінансів України.

Проектний офіс реформ допомагає Міністерству фінансів у здійсненні пріоритетних реформ. Проектний офіс фінансується за рахунок Мультидонорського рахунку для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, Європейський Союз, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та США.

Наразі ми розширюємо нашу команду та шукаємо 3 кваліфікованих фахівців на посади:

* старший проектний менеджер за напрямом Реформа покращення взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями;

* старший проектний менеджер за напрямом Реформа митниці;

* менеджер з комунікацій/дизайнер.

Кандидати мають надіслати заповнену аплікаційну форму (з підписаною скан-копією останньої сторінки), резюме та професійну рекомендацію (рекомендаційний лист з підписом рекомендодавця) на адресу mof.rst@reforms.in.ua до 23:59 за Київським часом 3 лютого 2019 р. Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів (аплікаційна форма, резюме та рекомендаційний лист), не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Будь ласка, завантажте файли з детальним описом посад та аплікаційну форму:

Application form.docx

Senior Project Manager - Customs Reform

Senior Project Manager - Improvement of International Financial Cooperation Process

Communications Manager-Designer

Активно до: 
03.02.2019