Другі національні консультації з розробки секторальних і крос-секторальних експортних стратегій

Другі національні консультації з розробки секторальних і крос-секторальних експортних стратегій

4-7 вересня 2018 року Мінекономрозвитку організувало Другі національні консультації з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій за підтримки ГС «Фонд підтримки реформ в Україні» та федеральної компанії Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням уряду Німеччини. Учасниками Консультацій стали представники бізнес- та галузевих асоціацій, організацій, об’єднань, а також профільні експерти, представники законодавчої та виконавчої влади.

Ця ініціатива  є другим етапом із розробки експортних стратегій у 9 напрямках: інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій, машинобудування, харчової і переробної промисловості, технічного обслуговування і ремонту повітряних суден, інновацій для експорту, вдосконалення навичок, транспортування та спрощення умов торгівлі, торговельної інформації та просування експорту. 

Секторальні та крос-секторальні експортні стратегії розробляються Мінекономрозвитку в рамках Експортної стратегії з метою на виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р «Про схвалення Експортної стратегії України на 2017-2021 роки».